Przejdź do treści
Flaga UE Logo Leader Logo Płaskowyż Logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

×

Wyszukaj w serwisie

Gra Terenowa Branice

Gra Terenowa Branice - „Znacie? to zagrajcie!"

Karty są dostępne w Urzędzie Gminy Branice oraz w Stowarzyszeniu LGD "Płaskowyż Dobrej Ziemi". Mapy dostępne są również w wersji elektronicznej do pobrania ze stron internetowych: plaskowyz.pl, branice.pl
 
Zadanie pn. "Znacie? to zagrajcie! - 25 lat Programu Odnowa Wsi w grze terenowej" jest współfinansowane z budżetu Województwa Opolskiego
 
* Link do pobrania z kartą do gry poniżej :)

PDFPREV gra terenowa Branice.pdf (2,15MB)

Bawcie się dobrze i poznawajcie obszar Lokalnej Grupy Działania „Płaskowyż Dobrej Ziemi”!

A teraz zapraszamy do gry!
Poznajcie Branice, spacerując po tej miejscowości, odszukując pamiątki historii i współczesne obiekty w przestrzeni wsi bawcie się doskonale, odpowiadając na pytania i wpisując w kratki obok pytań właściwe odpowiedzi.

Dla ułatwienia na mapie zaznaczono 3 obszary: A, B, C. Przy każdym pytaniu zaznaczamy, którego obszaru dotyczy. Każda z kratek ma swój niepowtarzalny numer, a niektóre z liter stanowić będą hasło, które związane jest – nie inaczej! – z Branicami.