Przejdź do treści
Flaga UE Logo Leader Logo Płaskowyż Logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

×

Wyszukaj w serwisie

Gra Terenowa Kietrz

Gra Terenowa Kietrz - "Znacie? - to zagrajcie!"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Płaskowyż Dobrej Ziemi” zaprasza do zabawy w ramach gry terenowej poświęconej jubileuszowi 25 lat Programu „Odnowa Wsi w Województwie Opolskim”.

Poznajcie Kietrz, spacerując po mieście i odszukując pamiątki historii miejscowości i najważniejszych dla mieszkańców miejsc, odpowiedzcie na pytania, wpisując w kratki obok pytań właściwe odpowiedzi. Każda z kratek ma swój niepowtarzalny numer, a niektóre z liter stanowić będą hasło, które związane jest - nie inaczej! - z Kietrzem.
Karty są dostępne w biurze LGD. Mapy dostępne są również w wersji elektronicznej do pobrania ze stron internetowych: plaskowyz.pl 
Zadanie pn. "Znacie? to zagrajcie! - 25 lat Programu Odnowa Wsi w grze terenowej" jest współfinansowane z budżetu Województwa Opolskiego
 
Bawcie się dobrze i poznawajcie obszar Lokalnej Grupy Działania "Płaskowyż Dobrej Ziemi" !
 
* Link do pobrania z kartą do gry poniżej :)
PDF1180 PŁASKOWYŻ gra terenowa Kietrz.pdf (13,48MB)